Wyposażenie leśne ciągników - wprowadzenie

.

Kesla Oyj jest innowacyjną fińską firmą z dziedziny technologii lasu z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości maszyn. Grupa produktów firmy KESLA obejmuje wszystkie etapy pracy pozyskania i obróbki drewna. Oprócz pozyskiwania drewna oraz leśnictwa, produkty KESLA są również używane w produkcji energii i przemyśle recyklingowym łącznie z portami i statkami. Produkty KESLA są eksportowane do ponad 35 krajów.
Od ponad 30 lat, Kesla jest światowym pionierem w dostarczaniu sprzętu leśnego do ciągników. Produkty Kesla ówcześnie sprzedawane pod marką PATU były liderem na rynku światowym od 1980 roku. Kesla opracowała szeroki wybór żurawi, przyczep i akcesoriów do przewozu drewna, które sprawiają, że łatwo wyposażyć ciągnik dla efektywnego pozyskiwania drewna. Kesla ma świetne rozwiązania zarówno dla użytkowników profesjonalnych i właścicieli lasu pozyskujących własne drewno.
Kesla jest jedynym producentem na świecie, który może poszczycić się swoim doświadczeniem w zabudowie ciągników w dźwigi przeładowcze, mocnymi żurawiami załadowczymi oraz żurawiami przemysłowymi. To doświadczenie pokazuje najwyższej jakości funkcjonalność i trwałość produktów oraz zdolności producenta do spełniania potrzeb aby służyć klientowi w ciągu całego okresu eksploatacji produktu.

Produkty KESLA to połączenie najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości komponentów i materiałów. Podczas produkcji, każdy produkt firmy Kesla przechodzi przez rygorystyczny, międzynarodowy program zapewnienia jakości, jak i praktyczne testy wydajności i bezpieczeństwa. Informacje o produkcie są dobrze przemyślane i zaprojektowane aby spełniać potrzeby klientów, podnosząc efektywność i niezawodność w swojej własnej lidze. Duży wybór produktów i szeroka gama opcjonalnych akcesoriów, pozwala na dostarczenie klientom indywidualnych rozwiązań aby zapewnić zaspokojenie ich potrzeb. Ponieważ w fazie projektowej Kesla skupia się na trwałości i żywotności produktów dlatego gwarantujemy klientom nieprzerwaną pracę i wysoką wartość przy odsprzedaży.


Kesla jest pionierem w żurawiach montowanych na ciągnikach i przyczepach oraz światowym liderem z ponad 30-letnim doświadczeniem.

 

 

Skontaktuj się z nami!

ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań
+48 602 337 282
+48 663 755 220
+48 601 706 186
k.sawicki@silvapol.pl